Zelengaj je na poluvremenu imao vodstvo, ali je primio 3 gola u nastavku utakmice Foto: Dražen Novosel

| 13.5.2017. u 19:12h | Objavljeno u Sport

U sklopu 26. kola MŽNL Čakovec - Varaždin Zelengaj je na svom terenu u Kućanu Donjem izgubio od Pušćina 3:1, iako je domaćin na poluvremenu imao prednost 1:0, golom Valentina Mlakara u 28. minuti susreta.

Ludbreška Podravina je pobijedila u Nedelišću istoimenog domaćina 1:0, golom Ivana Vagjuneca u 46. minuti. U Slakovcu je domaća Sloboda pobijedila Plitvicu iz Gojanca 2:1, a gol za goste postigao je Karlo Kocijan u 68. minuti.

Novi Marof je osvojio bod u gostima odigravši 3:3 u Murskom Središću s domaćim Rudarom. Strijelci za Novi Marof bili su Igor Beštek u 26., Mislav Sakač u 63. i Domagoj Šantek u 74. minuti nadmetanja. Zadrugar je izgubio u Prelogu od momčadi Mladost Komet 3:0.

Sutra u 10 sati Sloga(Č) će ugostiti vodeći Polet (SMnM), a od 17 sati igrat će Nedeljanec i Varteks, te Međimurec i Jalžabet.