FOTO Novi Marof u derbiju kola svladao Nedeljanec, Mladost (M) svladala Jalžabet Foto: Martin Novosel

vv | 30.3.2024. u 18:29h | Objavljeno u Sport

U današnjem derbi susretu 18. kola Elitne lige, Novi Marof je na domaćem terenu dočekao Nedeljanec i slavio sa 4:2. Nedeljanec je bolje krenuo u susret i poveo već u 4. minuti susreta pogotkom Nika Blaguškog, ali je Novi Marof nakon toga preokrenuo rezultat u svoju korist pogotcima Mislava Sakača u 40. minuti iz kaznenog udarca, Josipa Sabolića u 52. i 68. minuti susreta, dok je Mislav Sakač kompletirao preokret Novog Marofa svojim drugim golom u 77. minuti susreta, a konačnih 4:2 je postavio Antonio Glavaš u 82. minuti utakmice.

Mladost (M) je na sličan način došao do pobjede na domaćem terenu protiv Jalžabeta. Srećko Šumečki je donio prednost domaćoj momčadi već u 13. minuti susreta, dok je pogotke za 2:0, 3:0 i 4:0 zabio Patrik Mihalić u 24., 56. i 76. minuti utakmice, a počasni pogodak za goste zabio je Valentino Dukši u 82. minuti susreta.

Razvitak je došao do svojeg prvog boda ovog proljeća, na domaćem terenu su odigrali 2:2 remi protiv Dubravke-Zagorca. Dubravka je prva došla do pogotka u 17. minuti susreta, strijelac je bio Nikola Pernar, dok je domaćin preokrenuo rezultat pogotcima Luke Delića u 33. minuti te Alberta Sinanija u 56. minuti, ali Nikola Pernar je zabio svoj drugi pogodak na susretu u 60. minuti za 2:2 te goste spasio od poraza.

NEDJELJA - 31.03.2024. u 16:30 h:
VIDOVEC: Budućnost - Bednja
TUHOVEC: Polet (T) - Polet (C)