FOTO Nogometaši Varaždina na svom stadionu u prvom pripremnom susretu izgubili od prvaka Premijer lige BiH Foto: Dražen Novosel

| 18.6.2022. u 20:14h | Objavljeno u Sport

U prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu u Hrvatskoj nogometnoj ligi, momčad Varaždina je danas, na Gradskom stadionu u Varaždinu, pred oko 300 gledatelja, ugostila prvaka Premijer lige BiH, sastav Zrinjskog iz Mostara.

Utakmica je trajala 120 minuta, a igrala su se četiri poluvremena svako po 30 minuta.

Gosti, koji su na desetodnevnim pripremama u Svetom Martinu na Muri i ovo danas im je bila druga pripremna utakmica, pobijedili su 3:0.

Prvi gol bio je auto gol Postonjskog, drugi je gol postogao Sabljić, a za 3:0 strijelac je bio Jukić.

U subotu će Varaždin na svom stadionu od 18 sati u drugoj prijateljskoj utakmici ugostiti Goricu.