Rukometašice Koke su došle do svoje 11. pobjede protiv posljednje ekipe lige Murvice, svladavši je s uvjerljivih 32:16 (17:8) u današnjem susretu 18. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene.

Prva postava Koke je igrala tek u prvom poluvremenu koje je završilo sa 17:8, dok od početka drugog poluvremena su priliku dobile igračice s klupe koje su uspješno povećale prednost na konačnih +16.

Najbolja u redovima Koke bila je Matilda Mrazović koja je zabila 8 golova, Ines Domjan je zabila 5, Ivana Dežić i Katarina Mrazović su zabile svaka po četiri gola, Marta Jurčić je zabila tri, po dva gola su zabile Jelena Blažek, Tea Jalušić i Sara Rogina, dok su Suzana Furjan i Lea Balajić zabile svaka po jedan gol.

Iskazale su se i golmanice susreta Janja Tušek i Sara Šopar koje su zajedno sakupile 15 obrana, 7 obrana za Saru i 8 za Janju. U idućem susretu 19. kola, Koku očekuje puno teže gostovanje kod Dugog Sela 55.