FOTO KUP ŽNS Varteks slavio u Beletincu i s prednošću čeka uzvratni susret 5. lipnja na stadionu Sloboda Foto: Dražen Novosel

Dražen Novosel | 15.5.2024. u 19:23h | Objavljeno u Sport

Danas je u Beletincu, na igrališfu Kod mosta,pred oko 600 hledatelja, odigran prvi finalni susret Kupa ŽNS Varaždin, u kojem je domaća Bednja izgubila od varaždinskog Varteksa rezultatom 2:1, poluvrijeme 1:0 za domaćina.

Bednja je povela u 8. minuti golom Vinka Horvatića. Varteks je izjednačio iz kaznenog udarca u a strijelac je bio Glavica u 49. minuti, dok je za konačnih 1:2 strijelac bio Sousa Renan Da Silva u 86. minuti susreta.

U 90.+1 minuti crveni karton dobio je domaći igrač Ante Kulji. Uzvratni susret je na rasporedu 5. lipnja u 18 sati na stadionu Slobode u Varaždinu. U Kupu varaždinskog ŽNS-a vrijedi pravilo gola u gostima.