Katarina Mrazović (s loptom) zabila je čak 9 golova u pobjedi Koke Foto: Martin Novosel

| 6.4.2019. u 20:03h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su uspjele u svojem naumu te su došle do svoje 12. pobjede sezone u 22. kolu Prve lige protiv ekipe Umaga na domaćem terenu s 35:31.

Koka je u 9. minuti preuzela vodstvo u susretu protiv Umaga te je do kraja prvog poluvremena držala vodstvo od jednog gola razlike (17:16). Na početku drugog poluvremena su napravili seriju od 6:2  te su zadržali četiri gola razlike do kraja susreta.

Katarina Mrazović je bila najbolja strijelkinja susreta za varaždinski sastav s 9 golova, Suzana Furjan je zabila 7 golova, Ines Domjan 6, Terezija Čurić 5, Jelena Blažek je zabila 4, Marta Jurčić je zabila 2, dok su po jedan gol zabili Tea Jalušić i Lea Balajić.