FOTO Koka u posljednjoj domaćoj utakmici sezone "deklasirala" Zrinski Foto: Martin Novosel

FOTO Koka u posljednjoj domaćoj utakmici sezone "deklasirala" Zrinski

VV | 21.5.2022. u 19:04h | Objavljeno u Sport

Danas je odigrana posljednja domaća utakmica aktualnog prvenstva Prve HRL za žene za Koku u kojoj je varaždinski sastav uvjerljivo svladao Zrinski sa 38:24, čime su se ekipi iz Čakovca revanširali za dva poraza ove sezone i to jedan u prvenstvu i jedan u Kupu.

Koka je na poluvremenu vodila sa 15:12, a drugo su poluvrijeme dominirali protiv Zrinskog i upisali pobjedu od čak +14 golova razlike.

Najbolja strijelkinja u redovima Koke je bila Lara Perić koja je zabila osam golova, imenjakinja Lara Židek ju je pratila sa šest golova, Ena Car i Nera Kuzminski su zabile po četiri gola, a Ines Domjan i Tea Jalušić su na oproštajnoj utakmici zabile po četiri gola.

U idućem posljednjem 26. kolu prvenstva Koka gostuje kod Podravke Vegete.