FOTO Koka u dramatičnoj završnici ostala bez bodova protiv Zrinskog Foto: Martin Novosel

FOTO Koka u dramatičnoj završnici ostala bez bodova protiv Zrinskog

vv | 3.11.2023. u 21:02h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u maloj dvorani Arene Varaždin dočekala Zrinski u međužupanijskom derbiju 8. kola Prve HRL za žene i nakon velike borbe i dramatične završnice ipak pokleknula protiv ekipe iz Čakovca sa 27:25.

Koka je dobro krenula u prvom poluvremenu i do 24. minute je uspjela napraviti 12:8 prednost koja je bila kratkog vijeka jer je Zrinski do kraja prvog poluvremena sa 5:1 serijom ipak izjednačio na 13:13. Zrinski je na kraju ipak uspio u zadnje dvije minute ukrasti pobjedu kod 25:25 rezultata i zabiti dva gola dovoljna za osiguravanje pobjede.

Najbolja u redovima Koke je bila Lucija Jandrašić sa osam golova, Martin Krajpl je zabila pet, dok je tri zabila Sara Rogina, a najbolja u redovima Zrinskog je bila Kala Kosovac sa šest pogotka.

U sljedećem devetom kolu, Koka putuje na gostovanje kod ŽARK Splita.