FOTO Koka došla do 12. pobjede sezone, za tjedan dana u Bjelovaru bore se za četvrto mjesto Foto: Martin Novosel

VV | 29.5.2021. u 20:16h | Objavljeno u Sport

Tea Jalušić je još jednom bila najbolja u pobjedi Koke s devet golova

U današnjem predzadnjem 25. kolu Prve HRL za žene, Koka je na domaćem terenu, posljednoj domaćoj utakmici ove sezone, odigrala susret protiv Zrinskog i ubilježila 12. pobjedu sezone, svladavši ekipu iz Čakovca s 34:27 (13:14).

Prvo poluvrijeme je Zrinski bio bolji i ostvario minimalnu prednost u prvih 30 minuta susreta 14:13, ali je Koka početkom drugog poluvremena počela igrati dinamičnije i do 40. minute je već vodila s 20:16.

Zadnji pokušaj Zrinskog da ostane u susretu je bio u 48. minuti kada su smanjili na 26:23, ali je Koka nakon toga napravila 4:0 seriju i odvela susret u izvjesnu pobjedu za domaći sastav.

Najbolja strijelkinja za Koku bila je još jednom Tea Jalušić s devet golova, Ines Domjan je zabila šest golova, Lena Ljubić je zabila pet golova, Suzana Furjna četiri gola, Ena Car tri gola, dok su po dva gola zabili Nera Kuzminski i Katarina Mrazović.