Vremena za slavlje nema jer već sutra igraju utakmicu 1. kola Kupa protiv Splita Foto: Martin Novosel

| 14.12.2019. u 19:13h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je uspješno prekinuo crni niz od četiri poraza, današnjom uvjerljivom 3:0 pobjedom u 10. kolu Superlige protiv Zadra na domaćem terenu.

Prvi set je glatko otišao na stranu varaždinske momčadi 25:17. Drugi set su gubili sve do same završnice kada su preokrenuli rezultat u svoju korist, ali su skoro prokockali 21:18 prednost zbog ozljede Renata Stanića koja je razbila ritam i koncentraciju domaće momčadi. Ipak su i u drugom setu slavili s 25:23, dok su u trećem setu sa sigurnih 25:20 mirno priveli susret kraju.

Vremena za odmor nema jer već sutra se igra utakmica 1. kola Kupa gdje će ugostiti momčad Splita u 17 sati. U idućem 11. kolu, ujedno i posljednjem kolu u 2019. godini, Kitro Varaždin će gostovati kod osječke Murse