FOTO Kitro Varaždin izgubio od Centrometala 3:1 Foto: Martin Novosel

FOTO Kitro Varaždin izgubio od Centrometala 3:1

| 21.1.2023. u 20:20h | Objavljeno u Sport

Centrometal je danas gostovao u Areni kod Kitra Varaždina u sklopu 12. kola Superlige i nanio varaždinskoj momčadi bolan poraz koji bi mogao značiti ispadanje iz borbe za playoff s obzirom da prva četiri mjesta su mjesta kojim se osigurava plasman u playoff za prvaka.

U utakmici koja je trajala 99 minuta, gosti iz Nedelišća su relativno uvjerljivo slavili protiv Kitra Varaždin slavivši sa 3:1. Prvi set je pripao gostima sa 25:18, drugi je varaždinska momčad osvojila sa 25:22, dok su preostala dva seta još jednom pripala uvjerljivo gostima sa rezultatom 25:17 i 25:11.

Centrometal se ovom pobjedom odvojio na tablici od varaždinske momčadi na četvrtom mjestu sa devet pobjeda i tri poraza, dok je Kitro Varaždin peti sa sedam pobjeda i pet poraza, iako ih dijeli svega četiri boda.