FOTO Jesenski prvak domaćim remijem ušao u proljetni dio Četvrte NL, sutra tri županijska derbija Foto: Dražen Novosel

| 12.3.2022. u 17:47h | Objavljeno u Sport

Jesenski prvak Ivančica danas je u susretu 14., prvog proljetnog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin, odigrana na svom terenu sa sastavom Mladosti iz Svete Marije 1:1.

Domaćin je poveo golom Patrika varge u 47. minuti, dok su gosti izjednačili u 60. minuti,a strijelac je bio Mateo Šupljika. Od 57. minute Ivančica je imala igrača manje jer je zbog dvije opomene, u 52. i 57. minuti, isključen Luka Papec.

Sutra, od 15 sati i 30 minuta, na rasporedu su čak tri županijska derbija. Budućnost će u Vidovcu dočekati Bednju, Jalžabet će biti domaćin Nedeljancu, a Plitvica će u Gojancu ugostiti Dubravku Zagorac.

Momčad Zelengaja će biti gost Dinama u Domašincu, dok će u Cirkovljanu Naprijed ugostiti Mladost Komet.