FOTO Jalžabet i Novi Marof oprostili se u pretkolu od daljnjeg natjecanja u hrvatskom Kupu Foto: Martin Novosel

Martin Novosel | 30.8.2023. u 19:12h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane utakmice pretkola SuperSport hrvatskog nogometnog Kupa, u kojem su nastupila i dva predstavnika iz Varaždinske županije, koja su se oprostila od daljnjeg natjecanja.

Momčad Jalžabeta je na svom sportskom centru pred oko 300 gledatelja, ugostila Moslavinu iz Kutine i izgubila rezultatom 3:1, poluvrijeme 0:0. Poveli su gosti u 50. minuti, a strijelac je bio Ante Batarelo. Sedam minuta kasnije domaćin je izjednačio na 1:1, a strijelac je bio Pedro Henrique Hessel Lopes Silva.

Gosti su na 2:1 povisili u 78. minuti, preko Krunoslava Lilovca,koji je u 86. minuti bio strijelac i za konačnih 1:3.

Novi Marof je bio gost Belišća, koji je, pred oko 200 navijača, slavio rezultatom 3:0, a svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu. Dva je gola postigao Silvio Anočić u 4. i 39. minuti, a jednom je mrežu Novomarofčana zatresao Stipe Vrdoljak u 24. minuti.