FOTO Iz trećeg pokušaja, Sloboda (Vž) i Zadrugar stigli do prvih pobjeda sezone u Prvoj ŽNL

VV | 12.9.2021. u 20:00h | Objavljeno u Sport

Zbog održavanja atletskih natjecanja u subotu te utakmice Varteksa u kasnije terminu, Sloboda (Vž) je svoj susret protiv Čeva u sklopu 3. kola Prve ŽNL morala odigrati danas u 13 sati po izuzetno vrućim uvjetima, ali je unatoč tome uspjela u svom naumu te je s visokih 6:0 svladala goste iz Podevčeva.

Dejan Blaži je Slobodi (Vž) donio vodstvo 1:0 u 22. minuti autogolom, Karlo Kutnjak je zabi0 golove za 2:0, 5:0 i 6:0 golovima u 26., 83. i 88. minuti susreta, dok su golove za 3:0 i 4:0 zabili Zlatko Vrbek i Josip Biličić u 37. i 76. minuti susreta.

Polet (T) je također ostvario uvjerljivu pobjedu, a slavio je na gostovanju kod Beretinca s 5:1. Dino Ratković je zabio za 1:0 u 29. minuti, Karlo Gredelj je zabio za 2:0 u 53. minuti, Ivan Vagjunec je povisio na 3:0 pogotkom u 57. minuti, Anđelko Potrebica je zabio za visokih 4:0 u 70. minuti, Renato Sakač je zabio posljednji gol peti gol Poleta(T) za 5:0 u 77. minuti, dok je počasni gol za domaćine za 5:1 zabio Matko Žganec u 90. minuti susreta.

U ostalim susretima, domaćini su izgubili sve domaće susrete. Mladost (S) je izgubila 2:0 protiv Mladosti (M), Sloboda (T) je izgubila od Obreša s 2:1, Polet (C) je izgubio protiv Plitvice (S) 2:1, Mladost (Vž) je izgubila protiv Novog Marofa 2:0, dok je Drava Ajax izgubila protiv Zadrugara u drami 3:2.