FOTO Hrvatska svladala Grčku pred dobro ispunjenim tribinama Arene Varaždin Foto: Martin Novosel

FOTO Hrvatska svladala Grčku pred dobro ispunjenim tribinama Arene Varaždin

| 12.10.2022. u 19:38h | Objavljeno u Sport

Hrvatska rukometna reprezentacija je pred dobro ispunjenim tribinama Arene Varaždin svladala Grčku sa 33:25 u prvom kolu kvalifikacija za rukometno Europsko prvenstvo 2024. godine u Njemačkoj.

Hrvatska rukometna reprezentacija je rutinirano odradila svoj posao na današnjem susretu. Već nakon prvih 30 minuta, Hrvatska je vodila 18:13, a u drugom poluvremenu je tu prednost samo još povećala.

Najbolji u redovima Hrvatske bio je Filip Glavaš sa šest golova, a slijedili su ga Ivan Martinović i David Mandić sa pet golova svaki, Marin Jelinić sa četiri gola, Igor Karačić i Tin Lučin s tri gola, Domagoj Duvnjak i Halil Jaganjac s dva, dok su po jedan gol zabili Josip Šarac, Luka Cindrić i Vlado Matanović. Najbolji u redovima Grčke bio je Dimitrios Tziras s pet golova.

Marin Šego sakupio je pet, a Dominik Kuzmanović dvije obrane na vratima Hrvatske.

Nakon ove pobjede, Hrvatska će u nedjelju, 16. listopada u 13.45 sati u Hasseltu odigrati susret protiv Belgije.