Nikola Valjak (plavi) postigao je vodeći gol za Podravinu u današnjem derbiju s Bednjom Foto: Dražen Novosel

| 25.8.2018. u 19:56h | Objavljeno u Sport

U derbiju 2. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin danas su u Ludbregu, pred oko 300 gledatelja, momčadi Podravine i Bednje odigrali bez pobjednika 3:3, poluvrijeme 2:2.

Poveo je domaćin 2:0, golovima Nikole Valjka u 38. i Dejana Kučka u 43., no Bednja je do poluvremena poravnala rezultat, golovima Ante Ivančića u 44. i Valeria Puškadije u 45. minuti.

U nastavku susreta Bednja je povela 3:2, golom Daria Sakača u 67. minuti, a Podravina je izjednačila u 82. minuti, golom Nikole Međimoreca.

Sutra će se igrati preostale utakmice 2. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin. U 10 sati Varteks će biti gost Sloge u Čakovcu. Od 17:30 sati Nedeljanec će ugostiti momčad Rudara iz Murskog Središća, Jalžabet će biti domaćin Pušćinama,Dubravka Zagorac će na svom igralištu u Turčinu dočekati Polet, a još će igrati Međimurec i Omladinac.