FOTO Elitna liga: Bednja slavila u derbiju kola protiv vodećeg Jalžabeta

vv | 27.10.2024. u 16:54h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 11. kola Elitne lige. Najzanimljiviji susret odigrao se u Beletincu gdje je drugoplasirana Bednja dočekala vodeći Jalžabet i slavila s 3:0. Marin Mašić je zabio pogodak za 1:0 prednost Bednje u 27. minuti, na 2:0 prednost je povisio Saša Hojski u 48. minuti dok je Mašić svojim drugim pogotkom na susretu postavio konačnih 3:0 u 63. minuti susreta. Ovom pobjedom, Bednja (24 boda) je i dalje druga na tablici iza Jalžabeta (26 bodova) zbog neodigranog susreta protiv Budućnosti u proteklom 10. kolu.

Puno izjednačeniji susret odigrao se u Turčinu između Dubravke-Zagorca i Budućnosti u kojem je gost iz Vidovca uspio prokockati prednost od 3:0 i to u posljednjih 10 minuta susreta. Gosti su jako dobro krenuli, poveli 1:0 u 24. minuti pogotkom Josipa Golubara, na 2:0 je povisio Goran Spasić u 33. minuti susreta, a u 53. minuti je Spasić donio prednost od 3:0 te se činilo da je susret riješen. No domaćin se očito nije predavao te je prvo smanjio prednost gostiju na 3:1 pogotkom Nikole Katalenića u 81. minuti, Noa Stančić je zabio gol za 3:2 u 85. minuti, dok je domaći sastav od poraza spasio Luka Kaniški pogotkom u 87. minuti susreta za konačnih 3:3.