FOTO Elitna liga: Bednja slavila u derbiju kod Jalžabeta, Nedeljanec napunio mrežu Budućnosti Foto: Martin Novosel

vv | 29.10.2023. u 16:58h | Objavljeno u Sport

U današnjem derbi susretu 11. kola Elitne lige, Jalžabet je na domaćem terenu izgubio protiv Bednje sa 2:0. Bednja je povela u 25. minuti susreta pogotkom Filipa Holija, a pobjedu je potvrdio Richard Rodrigues de Paula u 78. minuti susreta.

U lokalnom derbiju općine Vidovec, Nedeljanec je na domaćem terenu dočekao Budućnost i slavio s uvjerljivih 10:1. Golove za Nedeljanec su redom zabijali Petar Rog u 4., 26. i 43. (KU) minuti susreta, Tomislav Medved u 32. i 59. minuti, Ivao Sirovec u 35. minuti, Filip Šrefulj u 72. i 89. minuti, Mihael Jagačić u 79. minuti te Dominik Bistrović u 82. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Roko Novak u 45. minuti utakmice.

Ivančica je na gostovanju kod Poleta (C) slavila sa 4:0. Patrik Varga je zabio za 1:0 u 20. minuti susreta, a isti igrač je povisio na 2:0 u 60. minuti, Ivan Kostelac je zabio gol za 3:0 prednost Ivančice u 67. minuti utakmice, dok je konačnih 4:0 postavio Damir Posavec u 82. minuti utakmice.