FOTO Elitna liga: U tri susreta, tri pobjede gostiju, najviše slavilo Trnje u Novom Marofu

| 12.10.2024. u 18:44h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana tri susreta 9. kola Elitne lige, a u sva tri susreta su domaćini ostali bez bodova. Najgore je prošao Novi Marof koji je na domaćem terenu izgubio s 5:2 od Trnja. Novi Marof je poveo pogotkom Luke Šanteka u 23. minuti, no gosti su izjednačili na 1:1 pogotkom Lovre Golubića u 40. minuti (kazneni udarac), a preuzeli su vodstvo golom Adriana Skupnjaka u 51. minuti. Novi Marof je izjednačio golom Matea Zrinskog u 58. minuti, ali nakon toga je Trnje zabili tri gola zaredom, strijelci su bili Borna Petrovečki u 65. i 75. te Dominik Masten u 79. minuti susreta za konačnih 5:2.

Jalžabet je slavio na gostovanju kod Ivančice s 3:1. Ivančica je povela pogotkom Leona Gregura u 19. minuti, ali gosti su preokrenuli susret golovima Federico Arthura Dillyja u 81. i 87. minuti te Noe Darabuša u 90+3 minuti susreta, praktički u samoj završnici osvojili sva tri boda.

Budućnost je gostovala kod Plitvice (G) i slavila s 2:0. Igor Prahić je zabio pogodak za 1:0 u 26. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Richard Rodrigues de Paula u 72. minuti susreta.