FOTO Dugo Selo 55 ovaj puta bolje od Koke, poraz u četvrtfinalu Kupa Foto: Martin Novosel

FOTO Dugo Selo 55 ovaj puta bolje od Koke, poraz u četvrtfinalu Kupa

| 27.3.2024. u 21:42h | Objavljeno u Sport

Na žalost, Koka večeras nije uspjela ponoviti dobar rezultat iz 20. kola Prve HRL za žene kada su pobijedile Dugo Selo 55, isti protivnici su ovaj puta u sklopu 1/4 finala Hrvatskog kupa slavili sa 29:24.

Koka je dobro krenula u susret i na krilima dobrih obrana Sare Šopar vodili su po dva gola razlike u nekoliko navrata u prvom poluvremenu (8:6, 9:7, 10:8), ali nakon toga Dugo Selo 55 preuzima vodstvo koje ne ispušta do kraja utakmice. Koka se samo još u 46. minuti uspjela približiti na gol razlike (19:20), ali više od toga nije išlo.

U redovima Koke, najbolja u napadu je bila Lucija Jandrašić sa 12 golova, dok je Martina Krajpl zabila četiri gola. Sara Šopar je sakupila 14 obrana na kraju susreta. U redovima Dugog Sela 55 čak tri igračice su zabile po 6 golova, Anja Vida Lukšić, Petra Dičak i Josipa Bebek.

Koki sada slijedi pauza od dva tjedna zbog okupljanja reprezentacije, a idući susret igraju 13. travnja na gostovanju kod Zrinskog u sklopu 21. kola Prve HRL za žene.