FOTO Dubravka Z. šesticom ispratila lidera, Ivančica uvalila pet golova Zelengaju

Momčad Dubravke Zagorac (plavi) Momčad Dubravke Zagorac (plavi) Foto: Dražen Novosel

U današnjim utakmicama 5. kola Četvrte nogometne lige Čakovec - Varaždin Dubravka Zagorac je na svom terenu u Turčinu sa 6:0 (3:0) pobijedila vodeće Nedelišće. Gosti su od 65. minute zbog isključenja imali igrača manje. Hat trick je ostvario Karlo Kutnjak,dva je gola pridodao Emanuel Vuk, a jednog Ivan Sinković.

U županijskom derbiju Ivančica je pobijedila Zelengaj 5:1. Dva je gola postigao Dominik Božak, a po jednog su za pobjedu Ivančice postigli Zoran Lukavečki, Dario Ribić i Marget Piskač. Strijelac za goste bio je Antun Rukavina. Nedeljanec je bio bolji u Macincu od Centrometala 3:1. Strijelci su bili Marko Kovačić, Jurica Buden i Patrik Mihalić.

U današnjim utakmicama Dinamo (P) je pobijedio Mladost Komet 3:1, dok su Omladinac i Međimurec odigrali 1:1.

Sutra u 16 sati i 30 minuta Jalžabet će na svom Sportskom centru ugostiti Bednju, Plitvica će u Gojancu dočekati Slogu, dok će Dinamo biti domaćim Mladosti.