FOTO Drama u Jalžabetu na kraju pripala domaćinu, svih sedam golova palo u prvih 45 minuta Foto: Martin Novosel

| 2.10.2022. u 18:56h | Objavljeno u Sport

U Jalžabetu se odigrao iznimno zanimljiv susret između domaćeg Jalžabeta i Poleta iz Tuhovca u kojem je na kraju slavio domaćin sa uskih 4:3.

Jalžabet je poveo golom Marka Lučića 4. minuti, Polet (T) je izjednačio golom Karla Gredelja u 12. minuti, Dubravko Car i Nikola Šobak su golovima u 17. i 23. minuti susreta donijeli Jalžabetu prednost od 2:1 i 3:1, Ivan Vagjunec je smanjio na 3:2 golom u 31. minuti iz kaznenog udarca, Marko Lučić je svojim drugim golom na susretu ponovo donio Jalžabetu prednost od dva gola za 4:2, dok je gol za rezultat 4:3 postavio David Pofuk 43. minuti. Nakon vrlo uzbudljivog prvom poluvremena, mreže su mirovale u drugom poluvremenu. Trener domaće momčadi, Goran Vitković, je bio isključen na susretu zbog prigovara sucima skupivši dva žuta kartona u 30. i 49. minuti utakmice.

I dok je utakmica u Jalžabetu bila izjednačena, susret u Gojancu je bio jednosmjeran. Domaća Plitvica (G) je upisala uvjerljiv poraz od 7:0 protiv Nedeljanca. Tomislav Medved zabio je čak četiri gola na susretu u 32., 62., 84. i 88. minuti susreta, Mihael Buhin je zabio gol u 12. minuti, Jošua Horvat u 55. minuti, a Petar Galeković u 71. minuti susreta.

Težak poraz na domaćem terenu upisao je i Polet iz Cestica kojeg je Mladost iz Margečana svladala sa 5:1. Mladost (M) je zabila četiri gola zaredom za vodstvo od 4:0, strijelci u tom periodu utakmice su bili Marget Piskač sa hat- trickom u 37., 55. i 64. minuti te Marko Kovačić s golom u 52. minuti, Viktor Eršegović je u 70. minuti smanjio prednost gostiju na 4:1, a konačnih 5:1 postavio je Hrvoje Kolarek golom u 78. minuti susreta.