FOTO Cratis Varaždin do velike pobjede u Kupu protiv Centrometala, izborili polufinale Foto: Martin Novosel

vv | 31.1.2024. u 21:32h | Objavljeno u Sport

Cratis Varaždin bio je domaćin utakmici četvrtfinala Hrvatskog kupa Vinka Dobrića u kojem su ugostili Centrometal i slavili sa 3:1 u sjajnoj atmosferi u maloj dvorani u Areni Varaždin.

Cratis je sjajno počeo utakmicu sa međužupanijskim rivalom i uzeo je prvi set sa 26:24, Centrometal je uzvratio varaždinskom sastavu i uzeo drugi set sa 25:23, treći set je bio prelomljen u završnici i Cratis je slavio sa 25:20, a istim rezultatom je varaždinski sastav slavio u četvrtom setu.

Cratis u polufinalu čeka jedna od tri najbolje momčadi lige koje su sve također pobijedile svoje četvrtfinalne susrete. Mursa je slavila na gostovanju kod Medicinara Trnja sa 3:2, Ribola Kaštela je bila bolja od Splita sa 3:1, dok je zagrebačka Mladost došla do lagane pobjede kod Rovinja sa 3:0.