FOTO ČETVRTA NL Vodeći Zelengaj "pregazio" Plitvicu, Ivančica uvjerljiva protiv momčadi iz Cirkovljana Foto: Dražen Novosel

| 9.10.2021. u 17:32h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 7. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin Zelengaj je na svom terenu u Kućanu Donjem pobijedio momčad Plitvice iz Gojanca rezultatom 8:0.

Tri je gola postigao Denis Bartolec, dva Vedran Vrbanić, a po jedan Ernest Horvat,Ivan Špoljar i Tomislav Šimek.

Ivančica je na svom terenu bila bolja od Naprijed iz Cirkovljana 4:1. Po dva su gola postigli Tomislav Jagić i Patrik Varga.

Draškovec je pobijedio Dinamo rezultatom 3:1.

Sutra od 15 sati i 30 minuta Bednja će biti gost Mladosti u Svetoj Mariji, na Sportskom centru u Jalžabetu domaća momčad će ugostiti Budućnost iz Vidovca, dok će Galeb dočekati Mladost Komet.

Momčad Nedeljanca će susret s Dubravkom Zagorac odigrati u srijedu, 13. listopada od 15 sati i 30 minuta.