FOTO Branitelj naslova već u prvom 1/2 finalnom susretu Kupa u Novom Marofu stekao veliku prednost Foto: Dražen Novosel

| 11.5.2022. u 18:48h | Objavljeno u Sport

U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Županijskog nogometnog saveza, koja je danas odigrana u Novom Marofu,pred oko 350 gledatelja, lanjski osvajač Kupa četvrtoligaš Bednja iz Beletinca pobijedila je županijskog prvoligaša Novi Marof rezultatom 3:1, poluvrijeme 1:0 za goste, i tako stekla veliku prednost uoči uzvrata.

Golove za Bednju postigli su Filip Holi, Valerio Puškadija i Tomislav Herceg, dok je gol za domaćine postigao Tomislav Harmicar.

Uzvratni će se susret igrati 26. ovoga mjeseca od 17 sati i 30 minuta u Beletincu.

U današnjem drugom polufinalnom susretu trećeligaš Varteks je u Svetom Đurđu pred oko 300 gledatelja bio bolji od županijskog prvoligaša Drave Ajax 1:0 (0:0), golom Alana Novka.