FOTO Bednja pružila dobar otpor Rudešu, ali se oprostila od Kupa, sudac Kolarić nije se proslavio Foto: Dražen Novosel

| 19.10.2022. u 17:18h | Objavljeno u Sport

Momčad Bednje pružila je dobar otpor drugoligašu Rudešu u današnjem susretu šesnaestine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog Kupa, ali se oprostila od daljnjeg natjecanja.

Vodeći sastav SuperSport Prve HNL pobijedio je danas na igralištu Kod mosta u Beletincu rezultatom 3:0 (2:0), golovima Liklina u 37., Santosa u 40. i Kovačevića u 90.+4 minuti susreta.

Utakmicu je sudio Patrik Kolarić iz Čakovca, koji je pokazao dva crvena kartona. Drugu opomenu, automatski crveni karton u 61. minuti kod Rudeša dobio je Santos, a kod Bednje drugi put je opomenut i poslan u svlačionicu Filip Holi u 90.+2 minuti nadmetanja.

Sudac Kolarić propustio je isključiti gostujućeg igrača Dominika Rešetara zbog udaranja rukom Valeria Puškadije u 45.+1 minuti. Nakon toga stvorila se velika gužva na sredini terena, a "požutio" je samo Rešetar.