Ante Kulji je golom u 61. minuti donio Bednji tri boda protiv Plitvice Foto: Dražen Novosel

FOTO Bednja bolja od Plitvice, Budućnost i Zelengaj bez pobjednika

| 27.3.2022. u 18:50h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 16. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec- Varaždin Bednja je na svom terenu u Beletincu pobijedila Plitvicu iz Gojanca 2:1.

Gosti su poveli u 3. minuti golom Antonia Horvatića, a domaćin je izjednačio golom Holija u 34. minuti. Prije toga Holi u 5. minuti nije realizirao kazneni udarac. Konačnih 2:1 postavio je Ante Kulji u 61. minuti.

U Vidovcu su Budućnost i Zelengaj odigrali bez pobjednika 1:1. Goste je u vodstvo doveo Igor Vrbanić u 72., a izjednačio je pet minuta kasnije Alen Kokotec.

Na utakmici je pokazano devet žutih kartona, od čega su četiri bila domaćim igračima, dok su gosti od 72. minute imali igrača manje, nakon što je isključen Hrvoje Grđan, zbog nenamjernog grubog starta rukama na protivničkog igrača

U Turčinu je Dubravka Zagorac izubila od Mladost Kometa 6:0.