EUROPSKO PRVENSTVO Albanija iznenadila Hrvatsku, golom primljenim u sudačkoj nadoknadi Vatreni osvojili bod Foto: Hrvatski nogometni savez

| 19.6.2024. u 16:56h | Objavljeno u Sport

U drugoj utakmici u skupini B na Europskom nogometnom prvenstvu u Njemačkoj reprezentacija Hrvatske danas je u Hamburgu odigrala 2:2 s reprezentacijom Albanije.

Albanija je povela u 11. minuti, a strijelac je bio Laci. Hrvatska je izjednačila u 74. minuti golom Kramarića, a dvije minute kasnije Vatreni su i poveli auto golom Gjasula. Isti je igrač u 5. minuti sudačke nadoknade vremena bio strijelac za konačnih 2:2.

Treću i posljednju utakmicu u grupi B Hrvatska će igrati u ponedjeljak u 21 sat protiv Italije. Vatrenima u toj utakmici treba pobjeda za prolaz u drugi krug natjecanja.

Sutra će drugi susret u skupini B odigrati Španjolska i Italija.