Elitna liga: Razvitak bolji od Budućnoati, Novi Marof svladao Ivančicu Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Razvitak bolji od Budućnoati, Novi Marof svladao Ivančicu

| 7.9.2024. u 19:29h | Objavljeno u Sport

Budućnost je krenula u sezonu s dvije pobjede i igračkim kadrom koji joj gotovo sigurno garantira visok plasman, no danas se pokazalo da neće sve ići baš lako. U današnjem gostovanju u sklopu 4. kola Elitne lige, izgubili su od Razvitka s 3:0. Domaćin je do pobjede stigao golovima Roberta Bregovića u 28. minuti, Matije Majetića u 33. minuti te Ivana Kostelca u 86. minuti susreta. Razvitak je utakmicu završio s igračem manje jer je Dalibor Višnjić zaradio dva žuta kartona, prvi u 70. minuti, drugi u 74. minuti, oba zbog preoštrog starta.

U drugom susretu dana, Novi Marof je na domaćem terenu upisao sigurnu 3:0 pobjedu. Prednost Marofu 1:0 je donio Vedran Brdar u 44. minuti, na 2:0 je povisio prednost Matija Lusavec u 53. minuti, dok je konačnih 3:0 postavio Leonardo Puškadija u 55. minuti susreta.