Elitna liga: Mladost (M) svladala Nedeljanec, Polet (T) i Bednja podijelili bodove Foto: Martin Novosel

| 2.6.2024. u 19:37h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana tri susreta posljednjeg  27. kola Elitne lige. U Ligi za prvaka, Mladost (M) je na domaćem terenu svladala Nedeljanec aa 2:1. Mladost (M) je povela golom Jurice Prašnjaka u 40. minuti, na 1:1 je izjednačio Antonio Glavaš pogotkom u 42. minuti, a konačnih 2:1 je postavio Benjamin Brlek u 83. minuti susreta.

Polet (T) i Bednja su u Tuhovcu podijelili bodove u 2:2 remiju. Dino Bahat je donio prednost Poletu (T) u 22. minuti, na 1:1 je izjednačio Marin Mašić u u 25. minuti, Ante Kulji je zabio za 2:1 prednost Bednje u 51. minuti, dok je konačnih 2:2 postavio Dino Bahat u 63. minuti utakmice.

U jedinoj nedjeljnoj utakmici Lige za ostanak, Dubravka-Zagorac je na gostovanju kod Poleta (C) slavila sa 5:2. Gosti su poveli sa 2:0 golovima Nikole Pernara u 11. minuti i Kristijana Ribića u 22. minuti susreta, Karlo Marčec je smanjio prednost na 2:1 pogotkim u 38. minuti, Noa Stančić zabija za 3:1 vodstvo u 41. minuti, Mislav Šincek opet vraća na pogodak zaostatka u 44. minuti, ali gosti nakon toga pogotcima Noe Stančića u 48. minuti i Nikole Bubnjarića u 87. minuti bježe na nedostižnih i konačnih 5:2.