Elitna liga: Ivančica iznenadila Bednju u Beletincu, Jalžabet svladao Polet (C) Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Ivančica iznenadila Bednju u Beletincu, Jalžabet svladao Polet (C)

vv | 26.5.2024. u 20:06h | Objavljeno u Sport

Danas je odigrana samo jedna utakmica 26. kola Elitne lige Lige za prvaka u kojem je Ivančica na gostovanju kod Bednje slavila sa 5:3. Ivančica je povela sa 2:0 pogotcima Patrika Varge u 27. i 33. minuti, ali je domaćin ipak uspio izjednačiti rezultat golovima Vinka Horvatića u 45. i 58. minuti, Leon Vuglač je u 73. minuti ponovno vratio prednost gostima, a Saša Hojski je zabio za 3:3 izjednačenje u 75. minuti, no gosti su na kraju ipak slavili pogotcima Svena Hrgara u 86. minuti i Dominika Božaka u 88. minuti susreta.

U jedinom susretu Lige za ostanak, Jalžabet je sa 4:1 svladao Poleta (C). Jalžabet je poveo sa 4:0, a pogotke su zabili Nikola Šobak u 16. minuti, Florijan Sambolek u 45. i 67. minuti te Marko Lučić u 51. minuti, dok je počasni gol za gostujuću momčad zabio Matija Šenkiš u 85. minuti.