Elitna liga: Dubravka-Zagorac svladala Novi Marof za prvu pobjedu sezone Foto: Ilustracija

Elitna liga: Dubravka-Zagorac svladala Novi Marof za prvu pobjedu sezone

vv | 28.9.2024. u 18:33h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 7. kola Elitne lige. Dubravka-Zagorac je na domaćem terenu ugostila aktualnog prvaka Novi Marof i upisala prvu pobjedu sezonu, slavila je rezultatom 4:2. Na poluvremenu, Dubravka-Zagorac je vodila s 2:0, pogotke za domaći sastav su postigli Kristijan Ribić u 15. minuti te Jakov Sambolek u 32. minuti, gosti su u drugom poluvremenu ipak došli do izjednačenja pogotcima Luke Šanteka u 46. minuti te Dominika Broza u 62. minuti, ali domaćin se na kraju ipak veselio pobjedi novim pogotkom Jakova Samboleka u 64. minuti te golom Noe Stančića u 90+4 minuti susreta.

Ivančica je na domaćem terenu dočekala momčad Razvitka i upisala remi 1:1. Domaćinima je prednost od 1:0 donio Dominik Božak u 9. minuti, dok je konačnih 1:1 postavio Nikola Valjak pogotkom u 14. minuti susreta.

nedjelja, 28. rujan, 16:00 sati