Elitna liga: Budućnost do velikog boda protiv vodeće Bednje Foto: Martin Novosel/Ilustracija

Elitna liga: Budućnost do velikog boda protiv vodeće Bednje

| 1.4.2023. u 19:33h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 18. kola Elitne lige, predzadnja Budućnost je na domaćem terenu dočekala vodeću Bednju i osvojila veliki bod u 2:2 remi. Budućnost je možda mogla i do pobjede s obzirom da je povela s 2:0 golovima Frana Mikana u 20. minuti i Igora Margetića u 41. minuti susreta, ali je Bednja ipak uspjela golovima Tomislava Hercega u 50. minuta i Nike Ivančića u 55. minuti. Bednja je na kraju ostala i s igračem manje jer im je isključen Patrick Oliveira de Almeida u 75. minuti radi grubog prekršaja.

Ivančica je na domaćem terenu protiv Zelengaja slavila sa 3:1. Ivan Kostelac je zabio gol za vodstvo 1:0 Ivančice u 34. minuti, na 1:1 je izjednačio Leo Vrbanić u 44. minuti susreta, a golove za pobjedu Ivančice zabio je Leon Gregur u 84. minuti iz kaznenog udarca i 90+3 minuti susreta. Ivančica je do slavlja došla unatoč tome što su već od 32. minute igrali s igračem manje jer je Ivan Vinceković dobio crveni karton zbog sprječavanja igrača u izglednoj prilici za postizanje golova.

Nedjelja, 2. travanj, 16:30 sati