Elitna liga: Bednja je izgubila od Novog Marofa, Nedeljanec će prezimiti prvi Foto: Dražen Novosel

Elitna liga: Bednja je izgubila od Novog Marofa, Nedeljanec će prezimiti prvi

vv | 18.11.2023. u 16:00h | Objavljeno u Sport

Nedaljenc sutra igra utakmicu posljednjeg 14. kola Elitne lige u 2023. godini te i s porazom mogu prezimiti na prvom mjestu jer je u današnjem susretu u Novom Marofu, Bednja izgubila protiv istoimenog domaćina sa 3:2.

Novi Marof je poveo pogotkom Mislava Sakača u 25. minuti, na 1:1 je izjednačio Richard Rodrigues de Paula u 67. minuti, Novi Marof je do novog vodstva stigao u 75. minuti susreta golom Tomislava Harmicara, ali je de Paula svojim drugim golom u 85. minuti donio novo poravnanje rezultata. Ipak, domaćin je do pobjede stigao u predzadnjoj 89. minuti regularnog vremena pogotkom Matea Zrinskog te donio domaćinu tri boda.

Jalžabet je na gostovanju kod Poleta (C) uspio osvojiti samo bod, što je veliki uspjeh s obzirom da je gubio 2:0. Domaća momčad je povela 2:0 golovima Karla Leskovara u 13. minuti te Mislava Šinceka u 65. minuti, ali gosti su uspjeli poravnati rezultat na 2:2 pogotcima Florijana Samboleka u 67. minuti i Marka Lučića u 80. minuti.

Nedjelja, 18. studeni, 13:30 sati