Elitna liga: Bednja bez problema odradila susret protiv Dubravke-Zagorca Foto: Ilustracija/ArhivaVV

Elitna liga: Bednja bez problema odradila susret protiv Dubravke-Zagorca

vv | 14.9.2024. u 19:15h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 5. kola Elitne lige. Bednja je na domaćem terenu sa 6:1 svladala Dubravku-Zagorca. Nakon prvih 45 minuta igre su vodili s 4:0, pogotke u prvom poluvremenu su zabili Mihovil Geljić u 11. minuti, Tomislav Herceg u 24. i 39. minuti te Gabriel Pavlina u 44. minuti. U drugom poluvremenu, Mateus Dias da Silva je povećao tu prednost na 5:0 pogotkom u 53. minuti, Jakov Sambolek je u 58. minuti smanjio tu prednost na 5:1, dok je konačnih 6:1 postavio Tomislav Herceg golom u 81. minuti čime je ujedno i kompletirao hat-trick.

U drugom susretu dana, Ivančica je na domaćem terenu igrala protiv Trnja i odigrala 2:2 remi. Gosti su poveli 2:0 golovima Dominika Mastena u 32. minuti i Ivana Borovića u 53. minuti, dok je domaćin izjednačio pogotcima Siniše Hrgara u 61. minut te Darka Jagića u 77. minuti susreta. Bio je ovo podvig za Ivančicu s obzirom da su već od 33. minute susreta igrali s igračem manje kada je Hrvoje Kolarek zaradio izravni crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača otvorenim dlanom u prsa tijekom prekida igre.

nedjelja, 15. rujan, 16:30 sati