Momčad Vindije s trenerom Andrijom Barićem, koja je nastupila na današnjem PH U-23

Dva srebra i bronca hrvačima Vindije na prvenstvu Hrvatske U-23 u Zagrebu

| 18.2.2017. u 14:04h | Objavljeno u Sport

Na današnjem prvenstvu Hrvatske u hrvanju grčko rimskim načinom, koje je održano u zagrebačkoj dvorani Pešćenica, u konkurenciji 60 hrvača iz 15 klubova, nastupilo je i sedam članova varaždinskog HK Vindija, koji su osvojili dvije srebrne medalje i jedno brončano odličje.

Viceprvaci Hrvatske postali su Mihael Bešenić u kategoriji do 59 kilograma i Ivan Ratković do 80 kilograma, dok je brončanu medalju osvojio Filip Frankol u kategoriji do 66 kilograma. Vindija je ekipno zauzela peto mjesto.

- Zadovoljan sam ostvarenim rezultatima a sada čekamo juniorsko prvenstvo Hrvatske, koje nam je najvažnije orvenstvo, održat će se 4. ožujka u Sesvetskom Kraljevcu - rekao je trener Vindije Andrija Barić.