Dubrovnik golom 6 sekundi prije kraja došao do pobjede nad Dabrovima

Iako su priželjkivali osvajanje bodova Dabrovi su u Dubrovniku pretrpjeli poraz Iako su priželjkivali osvajanje bodova Dabrovi su u Dubrovniku pretrpjeli poraz Foto: Krešimir Đurić

U susretu 13. kola, prvoj utakmici u ovoj godini u Paket 24 Premijer rukometnoj ligi, večeras je u Dubrovniku istoimeni domaćin, posljednjeplasirani na tablici, pobijedio GRK Varaždin 1930, rezultatom 27:26, golom Tomislava Nuića s lijevog krila, šest sekundi prije susreta. Dabrovi, sedmoplasirani na tablici nakon 12 odigranih kola, bili ravnopravni do 27. minute, nakon koje je domaćin postigao šest golova u nizu pa se na odmor otišlo s prednošću Dubrovnika od 17:11.

U prvom napadu u drugom poluvremenu Dubrovnik je stekao prednost od 7 golova razlike (18:11), ali se Dabrovi nisu predavali i u 57. minuti golom Vidačeka izjednačili na 24:24. Poslije toga igralo se gol za gol, a odlučujući za pobjedu Dubrovnika postigao je Tomislav Nujićpred sam kraj susreta.

Kod Dabrova po pet su golova postigli Frano Vujović i Tomislav Špruk, a po četiri su pridodali Jurica Vidaček i Matej Šagij, dok su kod Dubrovnika po 6 golova postigli Tomislav Nuić i Nikša Bušlje.