Kristijan Janušić bio je strijelac dva gola za Jalžabet u današnjem porazu od Pušćina Foto: Dražen Novosel

Dubravka Z. iznenadila prvaka, domaći porazi Nedeljanca i Jalžabeta

| 26.8.2018. u 19:46h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 2. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin momčad Dubravke Zagorac je na svom terenu u Turčinu odigrala s aktulanim prvakom, sastavom Poleta iz Svetog Martina na Muri 2:2, poluvrijeme 0:0.

Gosti su dva puta imali rezultatsku prednost, a strijelci za Dubravku Zagorac bili su Kristijan Ribić u 72. i Nikola Katalenić u 86. minuti nadmetanja.

Nedeljanec je na svom terenu izgubio od Rudara iz Murskog Središća 2:0, što je bio rezultat i nakon prvih 45 minuta,dok je Jalžabet na svom sportskom centru izgubio od Pušćina 5:2,poluvrijeme 3:0 za goste. Oba je pogotka za Jalžabet postigao Kristijan Janušić,u 56. minuti te u 66. minuti iz kaznenog udarca.