Druga ŽNL: Dinamo 01 uvjerljiv kod Rudara 47, Klenovnik slavio u Velikom Bukovcu

Druga ŽNL Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

U današnja dva susreta 1. kola Druge ŽNL, Dinamo 01 je na gostovanju kod Rudara 47 u Donjem Ladanju stigao do tri boda uvjerljivom 6:2 pobjedom, dok je Klenovnik kod Bukovčana u Velikom Bukovcu također slavio s 2:1.

Dinamo je poveo u 4. minuti golom Luke Levatića, na 2:0 je povisio Mario Zadravec u 9., Marko Hajec je realizirao kazneni udarac u 13., Bojan Herceg smanjuje na 3:1 u 18. iz kaznenog udarca i u 41. na 3:2 što je bio rezultat na poluvremenu. U 54. minuti, Marko Hajec povisuje na 4:2 iz kaznenog udarca, Luka Levatić zabija za 5:2 u 59., a konačnih 6:2 postavlja Vedran Milak u 71. minuti susreta. Rudar 47 je od 61. minuti ostao bez Ivana Drevena koji je zbog rušenja protivničkog igrača u izglednoj prilici dobio isključenje.

U Velikom Bukovcu, Bukovčan je poveo golom Josipa Makara u 4. minuti, Filip Grđan je u 60. minuti poravnao rezultat za Klenovnik, a pobjedu gostima je donio Matija Belcar u 89. minuti susreta.

Ostale utakmice su na rasporedu u nedjelju kada će Razvitak dočekati Podravca KitraRadnički NovakovcaZadrugar Novu VesPolet LepoglavuOrač Mladost iz Šemovca, a Mladost (VTMladost iz Sigeteca.

Sve utakmice počinju u 17 sati i 30 minuta.