Druga ML Sjever: Porazi domaćih predstavnika Varaždina i Ivančice Foto: Martin Novosel

Druga ML Sjever: Porazi domaćih predstavnika Varaždina i Ivančice

vv | 29.10.2023. u 21:43h | Objavljeno u Sport

U 4. kolu Druge muške lige Sjever, oba županijska predstavnika, Varaždin i Ivančica, upisali su poraze.

Varaždin je gostovao kod Podravca iz Virja, prošlogodišnjeg prvaka Druge ML Sjever, i upisao 85:80 poraz. Varaždin je dobio prvu četvrtinu sa 28:25, ali je izgubio sve ostale četvrtine. Kruno Smontara je zabio 26 koševa za Varaždin u poraz, a sa 25 koševa ga je pratio Lovro Štambuk, dok je najbolji strijelac Podravca bio S. Zadravec sa 28 koševa.

I dok je Varaždin izgubio malom razlikom, Ivančica je teško poražena na domaćem terenu protiv Radnika sa 86:55. Radnik je već na poluvremenu vodio sa visokih 53:28. Luka Putar zabio je 12, Martin Fištrek 11, a Leonardo Matuza 10 koševa u porazu Ivančice.

U sljedećem 5. kolu, Varaždin će ugostiti Mladost, a Ivančica ide u goste kod Međimurja.