Dabrovima bod u nadmetanju s Ribolom Kaštelom, izjednačujući gol primili posljednjim sekundama

| 13.11.2022. u 18:20h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 osvojila je bod u večerašnjem susretu 9. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige, odigravši u varaždinskoj Areni protiv Robole Kaštele 32:32, poluvrijeme 19:17 za goste.

Gosti su imali napad posljednju minutu, 13 sekundi prije kraja domaćin je ostao s igračem manje jer je na 2 minute isključen Viktor Kociper, a gol za 32:32 postigao je Josip Kovačević u samoj završnici susreta.

Najefikasniji kod Varaždinaca bio je Matej Tači s 8 golova, po 6 su pridodali Fran Tomašić i jurica Vidaček, dok je kod gostiju 11 golova postogao Josip Kovačević.