Ante Tokić je s 11 golova bio najučinkovitiji igrač na susretu u Rijeci Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi večeras u Rijeci odigrali neriješeno sa Zametom

| 30.11.2016. u 19:49h | Objavljeno u Sport

U susretu 9. kola Premijer rukometne lige večeras su u Rijeci domaći Zamet i GRK Varaždin 1930 odigrali neriješeno 29:29, poluvrijeme 14:13 za domaćina.

U prvom dijelu Varaždinci su bili u vodstvu od prve minute, a najveća prednost bila je u 17. minuti, kada je na semaforu pisalo 11:17. Domaćin je izjednačio u 27. minuti na 12:12, a na poluvrijeme su otišli s golom prednosti.

U drugom dijelu igralo se uglavnom izjednačeno, uz gol prednosti za varaždinski sastav,a od 49. minute Zamet je imao vodstvo, koje je u 59. minuti iznosilo dva gola prednosti, 29:27.

S dva uzastopna gola Tokića Dabrovi su na kraju ipak osvojili bod. Najučinkovitiji igrač na susretu bio je rukometaš Dabrova Ante Tokić s 11 golova, a po četiri su gola postigli Bruno Vili Zobec i Vedran Huđ, a vratar Matija Špikić imao je 11 obrana.

Kod domaćina po sedam su golova postigli David Miličević i Tin Lučin.