Dabrovi večeras protiv Gorice osvojili bod u varaždinskoj Areni

| 29.10.2023. u 19:09h | Objavljeno u Sport

U susretu 8. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je u dvorani na Dravi momčad GRK Varaždina 1930 osvojila bod u nadmetanju s Goricom, odigravši 28:28, poluvrijeme 25:13 za varaždinski sastav.

Na početku drugog poluvremena gosti su napravili seriju 5:2 te imali čak i četiri gola prednosti, no varaždinska je momčad u nastavku susreta uspjela izjednačiti (25:25), a nakon toga i povesti.

U završnicu susreta ušlo se s rezultatom 28:28., Dabrovi su imali i posljednji napad na utakmici, ali ga nisu realizirali.

Udarac Fabijana Grubišića s 9 metara poslije prekršaja i nakon isteka 60. minute, završio je u vratnici gola gostiju. Bio je ovo prvi neriješeni rezultat varaždinske momčadi u ovom prvenstvu.

Najefikasniji na susretu bio je igrač Gorice Juro Čakarić sa 6 golova, dok su kod GRK Varaždina 1930 po pet golova postigli Fabijan Grubišić, Luka Trojko i Martin Marčec.