Kapetan Dabrova Jurica Vidaček večeras je protiv Dubrovnika postigao 7 golova Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi uvjerljivi protiv Dubrovnika za drugu prvenstvenu pobjedu

| 12.10.2019. u 19:46h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 je večeras u dvorani u Graberju došla do druge uzastopne prvenstvene pobjede. U susretu 4. kola Paket 24 Premijer lige Dabrovi su pobijedili sastav Dubrovnika rezultatom 33:26, poluvrijeme 17:11. Dabrovi su bili u vodstvu od prve minute i pobjeda niti u jednom trenutku nije došla u pitanje, iako je početkom drugog dijela bilo primjetno lagano opuštanje domaćeg sastava.

Najefikasniji na susretu s po 9 postignutih golova bili su Frano Vujović kod domaćina i Marko Kobetić kod Dubrovnika, 7 je golova postigao kapetan Dabrova Jurica Vidaček, a po pet su pridodali Dominik Novak i Antonio Budinski.