Tomislav Špruk bio je među efikasnijim u varaždinskom sastavu na večerašnjem susretu Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi u Zagrebu od Sesveta pretrpjeli četvrti poraz u ovom prvenstvu

| 3.11.2018. u 21:05h | Objavljeno u Sport

U susretu 6. kola Premijer hrvatske rukometne lige momčad GRK Varaždina 1930 je večeras izgubila u Zagrebu od momčadi Sesveta 32:26, poluvrijeme 18:15.

Susret je bio izjednačen do 21. minute i rezultata 11:11, nakon čega su domaći rukometaši poveli s tri gola razlike, a tu su prednost do kraja susreta povećali na šest golova.

Kod Dabrova najučinkovitiji su bili Tomislav Špruk i Dominik Novak s po 6 golova, a četiri je pridodao Petar Vojnović. Kod Sesveta 6 je golova postigao Toni Ezgeta.