Dabrovi u Vinkovcima ostvarili i osmu uzastopnu pobjedu u ligi

U utakmici 21. kola Premijer lige rukometaši GRK Varaždina 1930 su večeras u Vinkovcima pobijedili domaću Spačvu rezultatom 27:24, poluvrijeme 15:14 za domaćina. Utakmica je odlučena u posljednje dvije minute susreta, iako je i u 36. minuti varaždinski sastav imao prednost od četiri gola. Najučinkovitiji kod Varaždinaca bili su Martin Marčec i Jurica Vidaček s pet golova, kod domaćina šest je golova postigao Mile Mišić.

- Mogli smo susret riješiti i ranije, ali što je tu je. Bila je to, kako smo i najavljivali, prava, borbena utakmica, kvalitetna s obje strane, međutim onaj koji bolje radi i više trenira taj i pobjeđuje. Nismo odigrali na razini na kojoj možemo igrati, ali uredno pobjeđujemo, a treba podsjetiti da imamo osam pobjeda u nizu, što je respektabilan rezultat - kazao je trener GRK Varaždina 1930 Vladimir Vujović.