Dabrovi u Osijeku došli do treće uzastopne prvenstvene pobjede

| 23.9.2023. u 19:01h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 je danas u Osijeku ostvarila treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu u Paket 24 Premijer rukometnoj ligi.

Dabrovi su u susretu 3. kola pobijedili momčad Osijeka 33:30, poluvrijeme 18:12 za varaždinski sastav. GRK Varaždin je bio u vodstvu od 4. minute utakmice (2:3),  a u dva navrata imali su i  po 7 golova prednosti.

U 51. minuti domaćin je smajnio na dva gola zaostatka (24:26), ali više od toga nisu uspjeli. Najefikasniji na susretu bili su s po 9 golova igrač varaždinske momčadi Antonio Budinski (9 golova iz 9 pokušaja) i igrač Osijeka Karlo Vašarević.

U varaždinskom sastavu po 5 su golova postigli Matej Tači i Martin Marčec, a po 4 su gola pridodali Dominik Novak i Tin Vrbanec.

I u sljedećem kolu Dabrovi će biti gosti, a odlaze kod Moslavine u Kutinu.