Dabrovi u Graberju izgubili od Gorice i pretrpjeli sedmi poraz u Ligi za prvaka Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi u Graberju izgubili od Gorice i pretrpjeli sedmi poraz u Ligi za prvaka

| 23.4.2022. u 20:31h | Objavljeno u Sport

U utakmici 8. kola Lige za prvaka Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je u varaždinskom Graberju momčad GRK Varaždina 1930 izgubila od Gorice 32:28, poluvrijeme 15:15 i tako pretrpjela sedmi poraz u doigravanju.

Nakon izjednačenog prvog dijela Dabrovi su u drugom dijelu imali šest golova prednosti (24:18, 40. minuta), ali su gosti u 47. minuti izjednačili (24:24). Nakon toga igralo se gol za gol, do 56. minute (28:28), nakon čega su gosti do kraja utakmice postigli četiri, a nisu primili ni jedan gol za pobjedu od 32:28.

Najefikasniji u varaždinskoj momčadi bio je Petar Sklepić s 9 golova, koliko je postigao i igrač Gorice Hrvoje Ceković. Kod Dabrova 6 je golova postigao Tin Šestak, a po 3 su pridodali Antonio Budinski, Luka Trojko i Martin Marčec.