Dabrovi u Graberju izgubili od Gorice, gosti iskoristili tehničke pogreške domaćina potkraj prvog dijela

| 13.10.2024. u 18:54h | Objavljeno u Sport

U utakmici 6. kola lige B Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je u dvorani u Graberju GRK Varaždin 1930 izgubio od sastava Gorice rezultatom 31:27.

U posljednjih desetak minuta prvog poluvremena varaždinska je momčad napravila dosta individualnih tehničkih pogrešaka u napadu, što su gosti iskoristili i na odmor se otišlo s pet golova prednosti u korist momčadi Gorice (16:11).

U nastavku susreta gosti su povećali prednost i većim dijelom drugog poluvremena, imali šest do sedam golova razlike, a na kraju je varaždinski sastav ublažio poraz u današnjem susretu.

Najefikasniji na susretu bio je igrač Gorice Jakov Dujić s 9 golova,a 7 je pridodao njegov suigrač Juro Čakarić. U varaždinskom sastavu 6 golova Ivana Sršena,5 Tina Vrbaneca, dok je četiri gola postigao Antonio Budinski.

Bio je to četvrti poraz varaždinske momčadi u dosadašnjem dijelu prvenstva.