Kao i prošle subote u Zagrebu i večeras su Dabrovi u Graberju ostali bez drugog već osvojenog boda Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi s Ribolom Kaštelom odigrali bez pobjednika i zakomplicirali plasman u doigravanje za prvaka

| 4.3.2017. u 19:41h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 i večeras je ostala bez drugog, već osvojenog boda i to treći put u ovom prvenstvu. Iako su cijeli susret imali kontrolu nad utakmicom i vodili čak i pet golova razlike igrači GRK Varaždina 1930 su večeras u dvorani u Graberju odigrali s Ribolom kaštelom 24:24, poluvrijeme 10:10.

Gosti su izjednačili u 57. minuti, a na kraju su Dabrovi golom Tokića s desnog krila postavili konačnih 24:24.  Ovim rezultatom protiv posljednjeplasirane momčadi Premijer lige GRK Varaždin 1930 dosta si je zakomplicirao plasman u doigravanje za prvaka.

Najučinkovitiji kod domaćina u večerašnjem nadmetanju bili su Šipić, Tokić i Levak sa 6 golova, a kod gostiju Koncul je postigao 7 golova.